-
Årsrapport Florø Frivilligsentral 2025
Årsrapporten for 2025 er klar. Vi er stolte og takknemlige for å være med å bidra til så mange flotte tilbud og aktiviteter for lokalbefolkninga.
Velkommen til familieferie på Askrova!
Askrova Bygdelag vil invitere to til tre familier til ei ferieveke på Askrova (11 personar). Askrova er ei øy som ligger ca. 30 minutt med båt fra Florø. Øya har yrende folkeliv og mengder av aktiviteter som passer for både store og små.Familiane vil anten bu på Tansøy Havhytte eller i ein flott bubil med telt og fin uteplass! Målgruppa er familiar som av forskjellige årsaker ikkje har høve til å reise på ferie. Dette ferietilbodet er gratis. Askrova bygdelag søkte og fekk midlar frå BufDir!
Aktivitetane som familiane vil få delta på er alt fra båttur/fisketur, kano, leikeplass, gårdsbesøk/hjortefarmen, kulturelt innslag, fotballbane, jonsokfeiring, krabbefiske eller bading dersom været tillater det. Familiene kan selv velge hva de vil delta på, men er då pliktige til å gi beskjed på førehand viss det er noe de ikke ønsker å delta på.
Valg av aktivitar
Målet er at familiane skal få eit opphald som er tilpassa akkurat deres ønsker i ein ferie. Nokre av aktivitetane må sjølvsagt vere veravhengig, men vi ser det ikkje som eit problem å flytte på dei, skulle dette være aktuelt. Det viktigste er å gjøre ting sammen som familie!
Sjå brosjyre for meir informasjon:


Del på:
-
Fritidserklæringa
Kinn kommune har tilbod om gratis deltaking i jamleg organisert aktivitet for barn og unge under 18 år!
-
GOD JUL FRA FLORØ FRIVILLIGSENTRAL
-
Løp å søk! Kommunen lysar ut midlar
Er du eit frivillig lag eller organisasjon? Søk midar til å drifte dine aktivitetar innen 24.feb!
-
Årsmelding fra Florø Frivilligsentral
Årsrapporten oppsummerar Florø frivilligsentral på ein god måte og vi er ikkje anna enn stolte av alt vi har fått til i samhandling med frivilligeheita, tenestene og innbyggarane våre! God lesning.