-
Årsrapport Florø Frivilligsentral 2025
Årsrapporten for 2025 er klar. Vi er stolte og takknemlige for å være med å bidra til så mange flotte tilbud og aktiviteter for lokalbefolkninga.
Fekk 490 000,- av BufDir i arbeidet med å inkludere barn og unge!
Kinn kommune fekk innvilga to søknadar frå BufDir si nasjonale tilskotsordning for å inkludere barn og unge i 2020.-No kan vi planlegge aktivitetar saman med frivillige organisasjonar, men vi må ta spesielle omsyn i forhold til koronaepidemien. Midlane skal gå til aktivitetar i skuleferiane i tillegg til nokre feriehelger. I tillegg skal vi arrangere mange gratis møteplassar både for barn, unge og familiar som skal få kjekke opplevingar saman. Vi gler oss veldig og takkar BufDir hjarteleg for støtta! Feiringa vart moderat, men vi måtte kjøpe IS til oss her på kulturavdelinga, avsluttar Bente Nilsen som er leiar i Florø frivilligsentral.
Del på:
-
Fritidserklæringa
Kinn kommune har tilbod om gratis deltaking i jamleg organisert aktivitet for barn og unge under 18 år!
-
GOD JUL FRA FLORØ FRIVILLIGSENTRAL
-
Løp å søk! Kommunen lysar ut midlar
Er du eit frivillig lag eller organisasjon? Søk midar til å drifte dine aktivitetar innen 24.feb!
-
Årsmelding fra Florø Frivilligsentral
Årsrapporten oppsummerar Florø frivilligsentral på ein god måte og vi er ikkje anna enn stolte av alt vi har fått til i samhandling med frivilligeheita, tenestene og innbyggarane våre! God lesning.